dijital iletişim

Markanın dijital duruşu ve dijital izlerinin konumlandırmasına yönelik çalışmalar.
Web arayüz tasarımları, üretilen içeriklerin markanın kimliğinden gelen üslubu ve sosyal medyadaki tarzıyla ilgili hareketler.

dijital reklam

Dijitalde varlığını etkili bir şekilde sürdürmek isteyen markaların görünürlüğünü arttırmak için stratejik çalışmalar. Popüler kanallarda (google, youtube, yandex, facebook, instagram, snapchat) orijinal içerikler ve hedef kitleyi yakalayan reklamlar.

dijital pazarlama

Markanın hedef kitlesine doğrudan yürüyen stratejilerle yüksek geri dönüş sağlama çalışmaları. Web site, sosyal medya gibi dijital evrende tanıtıcı, açıklayıcı ve yakınlık çalışmaları.

sosyal medya

Dijital dünyanın içindeki sosyal medyada yoğun etkileşime karışan markaların stratejik hamlelerle hem pazarlamaya dönüşen hem de marka duruş (branding) strateji çalışmaları.

blog yönetimi

Dijital evrende canlı organizmalar halinde yaşayan markaların görünürlüğü daha fazla olur ve sürekli yenilenen seo çalışmalarıyla organik trafikler markanız için faydaya dönen hareketlenmeler olacaktır. Markanızın bulunduğu sektöre yönelik orijinal içerik üretim çalışmaları.

yaratıcı video kurgu

Hareketli görüntülerin çekici dünyasından trend çözümlerle markanın iletişimini modern düzeye çıkarma çalışmaları, yaratıcı video kurgu süreçleri.