• cengiz yıldız

Adobe, dijitaldeki trendlere destek veriyor

Güncelleme tarihi: 19 Ağu 2020


Dijitaldeki trendlerin hızlıca değişmesine sebep tabii ki de insanların sıkılgan olması ve yeni şeylerin arayışına girmesinden kaynaklıdır. Her gün önümüze gelen farklı farklı özelliklere sahip uygulamaları hayatımıza sokup farklı içerikler üretme heyecanındayız. Dijitaldeki en etkili sosyal medyalarda sürekli farklı özellikler ile eğlenmek ve dikkat çekmek istiyoruz. Markaların da bu dikkat çekici özelliklere yakından ilgilenmesi kaçınılmaz. Sosyal medya yöneticileri ve içerik üreticileri hedef kitlesindeki insanların sürekli gözlerinde ve ilgilerinde olmak için çabalıyor.


Her geçen gün yenilikleriyle birçok alana katkıda bulunan Adobe, kullanıcı deneyimlerini ön planda tutarak üretkenliklere kolaylıklar sağlıyor. Karışık ve kapsamlı tasarım ve düzenleme programlarının yanı sıra, amacına uygun ve hızlı sonuçlar için yeni programlarını sunmaya devam ediyor.

Adobe Premiere Rush CC de her yerde hızlı bir şekilde videolar oluşturup paylaşmanızı sağlıyor. Kolay arayüzüyle çektiğiniz videolara hızlı düzenlemeler yapıp, başlıklar ekleyip sosyal medyalarınızda yayınlayabilirsiniz. Hem mobil aygıtlarda hem de masaüstü bilgisayarlarda özgürce videolar oluşturmanızı sağlayacak. Birçok yerel markanın amatör ruhunu Premiere Rush CC sayesinde sosyal medyalarda göreceğiz.

Bir diğer yeniliği olan Adobe Character Animator CC ile karikatürize dünyaya hızlı bir geçiş yapacaksınız. 2 boyutlu fikirlerinizi harekete geçirmek için bir fırsat sunuyor Adobe. Oluşturduğunuz karakteri gerçek zamanlı olarak canlandırdıktan sonra hayal gücünüzün eşsiz yönlerini harekete geçirerek farklı üretkenliklerde bulunacaksınız.

Adobe'nin diğer birçok ürünüyle; Animate CC'yi kullanarak oyunlar, uygulamalar ve web için etkileşimli vektör animasyonları tasarlayın. After Effects CC ile hareketli grafikler, görsel efektler ve kompozisyonlar oluşturun. Bu uygulamalar ile Photoshop CC ve Illustrator CC de dahil diğer Adobe uygulamaları arasında sorunsuz şekilde geçiş yapacaksınız.

Adobe Character Animator CC ile çok farklı bir deneyim daha keşfedeceksiniz. Kendi yüzünüzü karikatürize ederek ve bu karikatüre hareketler vererek eğlenceli üretimlerde bulunacaksınız. Dudak ve göz senkronizasyonlarıyla gerçek zamanlı hareketler vereceksiniz karakterinize. Character Animator CC sayesinde eğlenceli ve komik içerikler trend olacak diyebiliriz.

#adobe #dijitaldünya #dijitalleşme #dijitalmedya #sosyalmedya #sosyalmedyadeğişim #dijitaltrendler #video #videoefekt #videodüzenleme #içerikyönetimi #içeriküretimi #adobepremiererushcc #adobecharacteranimatorcc

3 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör